- Це подія пройшло.
СПАДКОЄМЦІ ПЕТРА СТОЛЯРСЬКОГО

3 Квітня @ 15:00
Концерт, що продовжує велику традицію.
На сцені — учні Одеського державного музичного ліцею імені професора П. С. Столярського — молоді музиканти, які впевнено несуть у майбутнє славу легендарної одеської школи.
У супроводі Камерного оркестру Одеської філармонії юні виконавці розкриють свій талант, майстерність і щире натхнення.
Камерний оркестр Одеської філармонії.
Художній керівник та головний диригент —
заслужений артист України Ігор Шаврук.
Диригент — Володимир Дикий.
Цей концерт — про спадкоємність поколінь, про школу, що формує особистостей, і про музику, яка звучить крізь час.

